Dotpay przyciąga klientów nowym sposobami płatności

Dynamiczny rozwój rynku płatności jest wynikiem potrzeb i oczekiwań klientów. E-klient to zupełnie nowy model klienta, który pragnie szybkich i wygodnych płatności, idealnie dopasowanych do niego. Biorąc pod uwagę wysokie oczekiwania klientów, operator usług płatniczych Dotpay oferuje szeroki wachlarz metod płatności, ciągle wprowadzając nowe propozycje. Należą do nich płatności odroczone, płatności ratalne oraz płatności cykliczne.

Płatnosci odroczone. Kup teraz, zapłać później.
Dzięki usłudze płatności odroczonych klient może zapłacić za zakupione towary w ciągu aż 30 dni. Sprzedawca nie odczuwa tego zbyt mocno. W momencie pozytywnej weryfikacji klienta Dotpay przelewa pieniądze na konto sprzedawcy, który może natychmiast zrealizować zamówienie. Przepływ gotówki jest stały, a sprzedawca nie traci płynności finansowej. Dotpay wpłaca pieniądze za klienta. To swego rodzaju pożyczka. Dzięki temu klient może wybrać dowolną ilość towarów, zamówić je, a po obejrzeniu zatrzymać lub nie. Ta metoda sprawdza się szczególnie przy zakupach butów czy ubrań. Osoby kupujący takie rzeczy w sieci chcą mieć możliwość ich dokładnego sprawdzenia, przymierzenia i odesłania. Usługa płatności odroczonych sprawia, że nie muszą one blokować swoich środków zamawiając np. 5 kurtek jednocześnie, a planując zakup jednej z nich. Tego rodzaju płatności mają swój limit. Wynosi on 2000 zł. Po odesłaniu towaru, klient płaci jedynie za to, co zatrzymał. 

Płatności ratalne. Podziel słonia na kawałki.
Jak najlepiej zjeść ogromnego słonia? Podzielić go na mniejsze porcje. Zasada ta sprawdza się również na zakupach. Płatności ratalne zawsze były świetną opcją dla tych, którzy chcieli kupić towary o dużej wartości, a nie byli w stanie dokonać jednorazowej wpłaty. Rozłożenie płatności w czasie pozwalało im cieszyć się produktami, które były im potrzebne albo o których marzyli bez powodowania gigantycznej dziury w budżecie domowym. Dotpay przenosi sprzedaż ratalną do Internetu. Proponuje dwa wygodne systemy ratalne. Jeden we współpracy z AliorBankiem, drugi z mBankiem. 

Płatności cykliczne. Płać według harmonogramu.
Istnieją takie formy działalności, które aż proszą się o zastosowanie płatności cyklicznych, dokonywanych według wcześniej ustalonego harmonogramu, w regularnych odstępach czasu. To np. wszelkiego rodzaju subskrypcje czy opłaty abonamentowe. Dotpay daje teraz swoim klintom opcję płatności cyklicznych. Klienci sklepu czy usługodawcy nie muszą już pamiętać o terminach wpłat i ryzykować kar w przypadku ich przekroczenia. Otrzymują stosowne powiadomienia, a system sam pobiera odpowiednią kwotę z ich konta. To niezwykle wygodna forma płatności.