Usługi Dotpay, które musisz znać

Każdy z nas przywiązuje się do pewnych rozwiązań i metod działania. W wielu sytuacjach zachowujemy się niemal automatycznie. Nie zastanawiając się nawet nad lepszymi opcjami. Podchodzimy nieufnie zwłaszcza do nowinek technologicznych. A tymczasem, mogą one bardzo często znacznie uprościć nasze życie. Podobnie jest w przypadku płatności internetowych. Sprawdzone rozwiązania, takie jak szybkie przelewy online czy płatności kartą wciąż cieszą się największą popularnością. Warto jednak otworzyć się i przetestować zupełnie nowe rozwiązania w tym zakresie. Od lat dostarcza ich znany pośrednik usług płatniczych – firma Dotpay. 

Płatności odroczone
Płatności odroczone stanowią bardzo ciekawe połączenie kilku systemów. W ich kontekście pojawia się hasło reklamowe „Kup teraz, zapłać później”. Bardzo dobrze odzwierciedla ono samą ideę płatności odroczonych. Jeśli kwota zakupów klienta nie przekracza 2000 złotych może on wybrać opcję „Kup teraz”. Po dokonaniu weryfikacji klienta, serwis zatwierdza transakcje i przysyła na konto sprzedawcy całą sumę. To swego rodzaju „założenie” pieniędzy za klienta. Kupujący ma dzięki temu możliwość zobaczenia, przymierzenia i dokładnego sprawdzenia towaru. Może spłacić swój "kredyt” albo po prostu odesłać towar w ciągu aż 30 dni. W tym momencie zapewne ogromny uśmiech pojawia się na twarzach Pań, które wyobrażają sobie zamówienie 5 par szpilek bez konieczności płacenia. Jeśli nie spełnią ich oczekiwań zostaną odesłane, ale może znajdzie się wśród nich jedna para, wymarzonych, idealnych, wyjątkowych? Zapłacą wówczas jedynie za wybraną parę. A co jeśli kwota będzie przekraczała w tym momencie ich możliwości finansowe? Na ratunek przychodzą płatności ratalne, kolejna interesująca usługa Dotpay.

Płatności ratalne
Dotpay udostępnia również płatności ratalne w sieci, czyli możliwość rozłożenia płatności na kilka dogodnych rat. Aby zawrzeć umowę niezbędne są dane osobowe kupującego takie, jak adres, pesel oraz numer dowodu. Płatność odroczona może zostać w ten sposób podzielona na trzy, sześć lub dwanaście miesięcy. Klient spłaca zakupione towary w najwygodniejszy dla siebie sposób. Tego rodzaju transakcje są korzystne zarówno dla kupujących, jak i sprzedawców. Klientom bardzo odpowiada elastyczność usługi z kolei sprzedawcy mogą cieszyć się wyższą konwersją. 

Warto podkreślić, że zarówno opcja płatności odroczonych, jak i ratalnych jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna dla klientów. Mamy przecież do czynienia ze sprawdzonym dostawcą usług płatniczych, który spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa.